dzisiaj jest Sobota, 23 Września 2017    

NUMEROLOGIA A ZWIĄZEK

Wzajemne oddziaływanie wibracji zawartych w drodze życia oraz wibracjach z imion i nazwisk dwóch osób wskazuje na możliwość zbudowania zgodnego i trwałego związku o ile wibracje te są harmonijne, lub tez na niewielkie szanse na perspektywiczny związek, gdy obecne są nieharmonijne elementy. W takiej interpretacji należy jednak wziąć pod uwagę wszystkie elementy portretu numerologicznego. Ograniczanie się wyłącznie do porównania wibracji drogi życia, czyli tej, która wskazuje czy jesteśmy np. numerologiczną trójką, nie ma większego sensu i jest skrajnie nierzetelne. Wyciąganie wniosków o jakości relacji dwóch osób w oparciu o ich wibracje drogi życia, czy też sumowanie tych wibracji, świadczy jedynie o mizernej wiedzy i doświadczeniu osoby, która takie interpretacje oferuje. Nierzadko bywa tak, że pozornie skonfliktowane ze sobą wibracje potrafią stworzyć perspektywiczny związek. Dzieje się to dlatego, że w pozostałych elementach drogi życia oraz wibracji imiennych, obecne są elementy harmonijne a także dlatego, że w astrologicznym horoskopie partnerskim pojawia się duża zgodność.
Dlatego też w określaniu jakości związku należy zawsze brać pod uwagę zarówno wszystkie elementy numerologiczne, jak i wspierać się wskazówkami z horoskopu astrologicznego. 


JEDYNKA Z JEDYNKĄ
Teoretycznie to doskonały układ. Obie te wibracje mają wspólne cele, podobne reakcje, sposoby rozwiązywania problemów. Mogą stworzyć dobrze uzupełniający się team, jednak pod warunkiem, że bardzo dokładnie określą swoje obszary działania i nie będą "naruszać" swoich granic. W przeciwnym wypadku, naturalne dla jedynki dążenie do dominacji może doprowadzić do konfliktów i krytycznych napięć.

JEDYNKA Z DWÓJKĄ
Może być to trwały i zgodny związek o ile dwójka zaakceptuje dominującą rolę jedynki a jedynka będzie pamiętać o tym, jak łatwo jest zranić wrażliwą dwójkę i będzie dotykać jej emocji w aksamitnych rękawiczkach. W przeciwnym wypadku relacja ta będzie udręką dla dwójki, która popadać będzie w depresyjność i brak wiary we własne siły... 
Zapraszamy w przyszłości

projektowanie stron www, sklepy internetowe
CURRENT MOON
moon phases