dzisiaj jest Sobota, 05 Grudnia 2020    

WIBRACJE Z IMION I NAZWISK


To jakie posiadamy imię i nazwisko nie jest dziełem przypadku. Imiona i nazwisko wypowiadane lub napisane, wytwarzają wibracje, które docierają do umysłu słuchającego lub czytającego. Taka wibracja również zawiera nasze cechy osobowości. Dźwięk i barwa imienia i nazwiska to klucz do naszej podświadomości, uczuć i psychiki.

Nasze wibracje własne (imienne) składają się z:

  • DĄŻEŃ DUSZY – mówią one o wrodzonych talentach, aspiracjach i zaletach. Są przejawem duszy i podświadomości, w której zgromadzone są doświadczenia poprzednich wcieleń. Są jak koło, symbolem kręgu istnienia duszy, absolutu, wiecznego prawa nieskończoności. Ten aspekt wibracji własnych wynika ze wszystkich samogłosek występujących w imionach i nazwiskach. Tak pozyskana podliczba jest najbardziej istotna, wszelkie inne podliczby, uzyskane w wyniku redukcji poszczególnych składowych mają znaczenie drugorzędne. 
  • ASPEKTU ZEWNĘTRZNEGO CZŁOWIEKA – odnosi się on do tego jak odbierają nas inni, nadaje jednostce wartości personalne. Opisuje wrażenie jakie wywieramy na otoczeniu swoim zachowaniem, stylem bycia, stosunkiem do ludzi i pracy. Symbolem tego aspektu jest kwadrat, wyrażający materię, ziemską rzeczywistość, porządek i sprawiedliwość. Ten aspekt wibracji własnych wynika ze wszystkich spółgłosek występujących w imionach i nazwiskach. Tak pozyskana podliczba jest najbardziej istotna, wszelkie inne podliczby, uzyskane w wyniku redukcji poszczególnych składowych mają znaczenie drugorzędne.
  • WYRAZU WŁASNEGO – to inaczej – nasze cele życia. Jest to zbiór przyrodzonych zdolności i możliwości, które wyrażamy z największą swobodą. Jego symbolem jest trójkąt, który wyraża płomień, światło, życie i równowagę oraz trójnię pojęć - nieba, ziemi i świata podziemnego. Ten aspekt wynika ze wszystkich spółgłosek i samogłosek. Tak pozyskana podliczba jest najbardziej istotna, wszelkie inne podliczby, uzyskane w wyniku redukcji poszczególnych składowych mają znaczenie drugorzędne.

W przypadku gdy nasze wibracje własne są dobrze ustawione i harmonijne z datą urodzenia, wtedy nic nie jest nam w stanie przeszkodzić na drodze do sukcesu i realizacji własnych zamierzeń oraz prawidłowego rozwoju osobowości. Znacznie gorzej jest gdy wibracje własne są niekorzystne i wprowadzają chaos do osobowości, zawierają w sobie sprzeczność, liczby karmiczne albo pokutne, wtedy wpływają hamująco, przynoszą ograniczenia i utrudnienia. Zdarza się, że nasza data urodzenia czyli nasza droga życia ma zupełnie inny kierunek niż nasze wibracje z imion i nazwisk. W takich przypadkach stosujemy transformację numerologiczną.

Podział wibracji własnych na trzy aspekty został wprowadzony do współczesnej numerologii przez Panią L. Dow Balliett około roku 1900.

Należy także pamiętać o tym, że fundamentem portretu numerologicznego jest data urodzenia i wynikająca z niej droga życia a wibracje własne postrzegamy zawsze poprzez pryzmat drogi życia. Wibracje własne są elementem modyfikującym nasz rys charakterologiczny, wynikający z daty urodzenia. W zależności od zgodności wibracji własnych z drogą życia, ich opis może być bardziej lub mniej trafny. 

 

projektowanie stron www, sklepy internetowe
CURRENT MOON
moon phases