Numerologia

Lata Pustki

Każdy człowiek co 12 lat ma tzw. 2 lata pustki. To taki okres jakby niebo nie miało dla nas czasu, inaczej można ten czas nazwać martwym. Nie należy wtedy niczego zaczynać czyli np. nowej pracy, związku, nie wolno brać kredytu bo się go nie spłaci, zawierać związku małżeńskiego. Wszystko co zaczniemy w latach pustki kończy się po zakończeniu tych lat. Kiedy jednak w tym okresie próbujemy robić coś na siłę, tym bardziej nam nie wychodzi i los rzuca nam pod nogi kłody.  W latach pustki jest w stanie przetrwać tylko to co rozpoczęliśmy przed nimi i dalej to kontynuujemy. Charakteryzować mogą się one również pewnym osłabieniem odporności psychicznej danej osoby i tendencją do popadania w marazm. Każdy z nas w swoim indywidualnym, ściśle określonym czasie ma dwa lata pustki. Lata pustki to opcja prognostyczna powiązana ściśle z tradycyjną chińską astrologią oraz feng-shui. Ich obliczanie jest procesem skomplikowanym i polega na przetransponowaniu daty urodzenia wyrażonej wg. zasad naszego kalendarza, na kalendarz chiński, który w odróżnieniu od naszego słonecznego kalendarza, jest kalendarzem księżycowym.  Nie są to kalendarze kompatybilne stąd proces obliczania jest dość skomplikowany i pracochłonny oraz wymagający posiłkowania się wieloma tabelami przeliczeniowymi. Dużym problemem jest również to, że system obliczania lat pustki jest bardzo nieregularny i trudno znaleźć schemat matematyczny, który mógłby pozwolić na uproszczenie wyliczeń za pomocą jakiegoś programu obliczeniowego. Dlatego należy być bardzo ostrożnym przy korzystaniu z programów numerologicznych, które oferują również obliczanie lat pustki, gdyż podają one błędne informacje. 

Powyższy tekst jest autorskim opracowaniem Iwony Łukiewskiej i jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów tekstu dozwolone wyłącznie za zgodą autorki.

numerologia, Bydgoszcz, numerolog, horoskop numerologiczny, cyfry, liczby, wibracje, transformacja, zmiana karty, lata pustki, rok osobisty, cykle życia, szczyty życia, czarne szczyty, punkty zwrotne, wyzwania, numerologia partnerska, dążenia duszy, aspekt zewnętrzny, cele życia, wibracje imienne, liczby mistrzowskie, jedynka, dwójka, trójka, czwórka, piątka, szóstka, siódemka, ósemka, dziewiątka, 11, 22, 33, 44, zmiana wibracji, Lobos, zmiana numerologiczna, Helena Kowalska, Donka Madej, astrologia, astronumerologia, numerology, karma, liczby karmiczne, trzynastka, 13, 14, 16, 19, Julia Seton, Juno Jordan, Florence Campbell

Licznik odwiedzin

1039519
Wszystkich wyświetleń : 3055826
Online : 0