Numerologia

Transformacja

Proces ten polega na dodaniu do aktualnych wibracji numerologicznych imienia, które ma spowodować przetransformowanie się podświadomości na nowe wibracje, które będą korzystne dla danej osoby i będą uzupełniały i współgrały z jej drogą życia z daty urodzenia.

Każde dziecko po przyjęciu imienia na bierzmowaniu transformuje się na nowe wibracje, dlatego dzieci w wieku 14 – stu lat czasem diametralnie się zmieniają. W nowej wibracji zawarty jest nowy rys psychiczno-osobowościowy. W przypadku kiedy taka wibracja stanowi antymonię (przeciwność) do daty urodzenia w osobowości dziecka mogą pojawić się konflikty i problemy psychiczne, które w negatywny sposób wpływają na jego rozwój. Właśnie dlatego imię do bierzmowania powinno się dobierać numerologicznie. To pozwoli na prawidłowe ustawienie wibracji dziecka tak aby jego myśli, czyny, emocje a także cele i sposoby ich realizacji były zgodne, jasne i proste do określenia.

Tak samo kobieta wychodząca za mąż i przyjmująca nazwisko męża transformuje się przez dziewięć miesięcy na nowe wibracje. Podczas tego procesu padają jej wszystkie dotychczasowe doświadczenia podświadomości. Podświadomość kobiety musi uczyć się od nowa i zbierać nowe doświadczenia. Zmianie ulegają dotychczasowe dążenia, zamiary i cele życia, obierają one czasami zupełnie inny kierunek. W praktyce może to spowodować zakłócenia w komunikacji małżonków. Dla jednej na dziesięć kobiet taka transformacja po przyjęciu nowego nazwiska jest korzystna. Wiele jednak przejmuje wibracje pokutne i karmiczne. Transformacja numerologiczna właśnie ma na celu wyrównanie tych zmian i ustawienie nowych wibracji w taki sposób aby dana osoba mogła z powodzeniem realizować swoją drogę życia i spełniać się w związku.

    Niezależnie, czy przeprowadzimy transformację czy też nie, to, jeżeli coś jest komuś pisane w gwiazdach, przeznaczeniu, to i tak będzie miało miejsce. Za pomocą transformacji nie jesteśmy w stanie wpłynąć na wydarzenia zapisane w dacie urodzenia i okoliczności przychodzące z zewnątrz. Korzystne wibracje z imion i nazwisk mają nam służyć jako mocne wsparcie w pokonywaniu zakrętów życiowych.

Blisko 25 lat mojej pracy jako numerologa, pozwoliło mi opracować własny system zmian numerologicznych, którego podstawą jest skuteczność uzyskana dzięki prostocie i łatwości przyswojenia zmiany przez klienta.  Transformacje numerologiczne przygotowuję w ścisłym powiązaniu z drogą życia z daty urodzenia – białe szczyty, cykle, czarne szczyty, wibracja urodzeniowa oraz z uwzględnieniem horoskopu astrologicznego.

Powyższy tekst jest autorskim opracowaniem Iwony Łukiewskiej i jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie całości lub fragmentów tekstu dozwolone wyłącznie za zgodą autorki.

numerologia, Bydgoszcz, numerolog, horoskop numerologiczny, cyfry, liczby, wibracje, transformacja, zmiana karty, lata pustki, rok osobisty, cykle życia, szczyty życia, czarne szczyty, punkty zwrotne, wyzwania, numerologia partnerska, dążenia duszy, aspekt zewnętrzny, cele życia, wibracje imienne, liczby mistrzowskie, jedynka, dwójka, trójka, czwórka, piątka, szóstka, siódemka, ósemka, dziewiątka, 11, 22, 33, 44, zmiana wibracji, Lobos, zmiana numerologiczna, Helena Kowalska, Donka Madej, astrologia, astronumerologia, numerology, karma, liczby karmiczne, trzynastka, 13, 14, 16, 19, Julia Seton, Juno Jordan, Florence Campbell

Licznik odwiedzin

1039893
Wszystkich wyświetleń : 3056527
Online : 0