Numerologia

Wibracje z imion i nazwisk

To jakie posiadamy imię i nazwisko nie jest dziełem przypadku. Imiona i nazwisko wypowiadane lub napisane, wytwarzają wibracje, które docierają do umysłu słuchającego lub czytającego. Taka wibracja również zawiera nasze cechy osobowości. Dźwięk i barwa imienia i nazwiska to klucz do naszej podświadomości, uczuć i psychiki.

Nasze wibracje własne (imienne) składają się z:

  • DĄŻEŃ DUSZY – mówią one o wrodzonych talentach, aspiracjach i zaletach. Są przejawem duszy i podświadomości, w której zgromadzone są doświadczenia poprzednich wcieleń. Są jak koło, symbolem kręgu istnienia duszy, absolutu, wiecznego prawa nieskończoności. Ten aspekt wibracji własnych wynika ze wszystkich samogłosek występujących w imionach i nazwiskach. Tak pozyskana podliczba jest najbardziej istotna, wszelkie inne podliczby, uzyskane w wyniku redukcji poszczególnych składowych mają znaczenie drugorzędne. 
  • ASPEKTU ZEWNĘTRZNEGO CZŁOWIEKA – odnosi się on do tego jak odbierają nas inni, nadaje jednostce wartości personalne. Opisuje wrażenie jakie wywieramy na otoczeniu swoim zachowaniem, stylem bycia, stosunkiem do ludzi i pracy. Symbolem tego aspektu jest kwadrat, wyrażający materię, ziemską rzeczywistość, porządek i sprawiedliwość. Ten aspekt wibracji własnych wynika ze wszystkich spółgłosek występujących w imionach i nazwiskach. Tak pozyskana podliczba jest najbardziej istotna, wszelkie inne podliczby, uzyskane w wyniku redukcji poszczególnych składowych mają znaczenie drugorzędne.
  • WYRAZU WŁASNEGO – to inaczej – nasze cele życia. Jest to zbiór przyrodzonych zdolności i możliwości, które wyrażamy z największą swobodą. Jego symbolem jest trójkąt, który wyraża płomień, światło, życie i równowagę oraz trójnię pojęć – nieba, ziemi i świata podziemnego. Ten aspekt wynika ze wszystkich spółgłosek i samogłosek. Tak pozyskana podliczba jest najbardziej istotna, wszelkie inne podliczby, uzyskane w wyniku redukcji poszczególnych składowych mają znaczenie drugorzędne.

W przypadku gdy nasze wibracje własne są dobrze ustawione i harmonijne z datą urodzenia, wtedy nic nie jest nam w stanie przeszkodzić na drodze do sukcesu i realizacji własnych zamierzeń oraz prawidłowego rozwoju osobowości. Znacznie gorzej jest gdy wibracje własne są niekorzystne i wprowadzają chaos do osobowości, zawierają w sobie sprzeczność, liczby karmiczne albo pokutne, wtedy wpływają hamująco, przynoszą ograniczenia i utrudnienia. Zdarza się, że nasza data urodzenia czyli nasza droga życia ma zupełnie inny kierunek niż nasze wibracje z imion i nazwisk. W takich przypadkach stosujemy transformację numerologiczną.

Podział wibracji własnych na trzy aspekty został wprowadzony do współczesnej numerologii przez Panią L. Dow Balliett około roku 1900.

Należy także pamiętać o tym, że fundamentem portretu numerologicznego jest data urodzenia i wynikająca z niej droga życia a wibracje własne postrzegamy zawsze poprzez pryzmat drogi życia. Wibracje własne są elementem modyfikującym nasz rys charakterologiczny, wynikający z daty urodzenia. W zależności od zgodności wibracji własnych z drogą życia, ich opis może być bardziej lub mniej trafny. 

numerologia, Bydgoszcz, numerolog, horoskop numerologiczny, cyfry, liczby, wibracje, transformacja, zmiana karty, lata pustki, rok osobisty, cykle życia, szczyty życia, czarne szczyty, punkty zwrotne, wyzwania, numerologia partnerska, dążenia duszy, aspekt zewnętrzny, cele życia, wibracje imienne, liczby mistrzowskie, jedynka, dwójka, trójka, czwórka, piątka, szóstka, siódemka, ósemka, dziewiątka, 11, 22, 33, 44, zmiana wibracji, Lobos, zmiana numerologiczna, Helena Kowalska, Donka Madej, astrologia, astronumerologia, numerology, karma, liczby karmiczne, trzynastka, 13, 14, 16, 19, Julia Seton, Juno Jordan, Florence Campbell

Licznik odwiedzin

1039891
Wszystkich wyświetleń : 3056525
Online : 0